Apartmány Mlýn Herlíkovice

Apartmány

Apartmán 1kk

Apartmán 1kk o velikosti 45m2 s jednou místností, která slouží jako obývací pokoj a ložnice. V pokoji naleznete rozkládací pohovku a dvojlůžko. Dle konfigurace vybavení může být sklopné ze zdi, nebo stálé. Apartmán disponuje koupelnou s WC.

Apartmán 2kk

Apartmán 2kk o velikosti 59 až 65 m2 s dvěma místnostmi, které slouží jako obývací pokoj a ložnice. V pokoji naleznete rozkládací pohovku a v ložnici manželskou postel. Apartmán disponuje koupelnou s WC a kuchyňským koutem.K apartmánu vždy náleží balkon.

Apartmán 2kk s předzahrádkou

Apartmán 2kk s předzahrádkou o velikosti 62 m2 s dvěma místnostmi, které slouží jako obývací pokoj a ložnice. Apartmán orientovaný k řece se nachází v přízemí a je tedy možné z něj pohodlně vyjít ven na zahrádku směřující do zeleně. V obývacím pokoji naleznete rozkládací pohovku a v ložnici manželskou postel s 2 výsuvnými lůžky. Apartmán disponuje koupelnou s WC, zobrazit více kuchyňským koutem, oddělenou šatnou a chodbou s vestavěnými skříněmi. Součástí apartmánu je i sklepní kóje pro uskladnění kol a lyží včetně vyhřívaného držáku na lyžáky, držáku na kola, snowboardu a lyže.

Apartmán 3kk

Apartmán 3kk o velikosti 67 až 83 m2 se třemi místnostmi, které slouží jako obývací pokoj a dvě ložnice. V pokoji naleznete rozkládací pohovku a v ložnicích manželskou postel. Apartmán disponuje koupelnou s WC a kuchyňským koutem.

Apartmán 3kk s předzahrádkou

Apartmán 3kk o velikosti 67 až 83 m2 se třemi místnostmi, které slouží jako obývací pokoj a dvě ložnice. V pokoji naleznete rozkládací pohovku a v ložnicích manželskou postel. Apartmán disponuje koupelnou s WC a kuchyňským koutem. Apartmán disponuje předzahrádkou s výhledem na řeku.

Apartmán 3kk mezonet

Apartmán 3kk o velikosti 67 až 83 m2 se třemi místnostmi, které slouží jako obývací pokoj a dvě ložnice. V pokoji naleznete rozkládací pohovku a v ložnicích manželskou postel. Apartmán disponuje koupelnou s WC a kuchyňským koutem. Tento apartmán je mezonetový, tedy s odděleným patrem.

Apartmán 4kk mezonet

Apartmán 4kk o velikosti 99 m2 se čtyřmi místnostmi, které slouží jako obývací pokoj a tři ložnice. V pokoji naleznete rozkládací pohovku a v ložnicích manželskou postel. Apartmán disponuje koupelnou s WC a kuchyňským koutem.Apartmán je mezonetového typu a disponuje koupelnou a wc v dolní části a samostatným WC nahoře.

Apartmán 5kk mezonet

Apartmán 5kk o velikosti 129 m2 s pěti místnostmi, které slouží jako obývací pokoj a čtyři ložnice. V pokoji naleznete rozkládací pohovku a v ložnicích manželskou postel. Apartmán disponuje koupelnou s WC a kuchyňským koutem.
Ubytování pro děti zdarma